Reform (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Help text
hu: Súgó szöveg

en: Label
hu: Címke

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hu: Egy mindenképp működő e-mail cím, mert a rendszer a felhasználó minden üzenetét ide küldi ki. Nem kerül nyilvánosságra és általában csak elfelejtett jelszóhoz való segítségnyújtásra, valamint a kért értesítésekhez lesz használva.

en: Enter your @s username.
hu: A @s webhelyen regisztrált felhasználónév.

en: Enter the password that accompanies your username.
hu: A felhasználónévhez tartozó jelszó.
