Reform (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Label
jv: Judul

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
jv: Alamat e-mail asli. Kabèh surat saka sistem dikirim marang alamat iki. Alamat e-mail ora ditudhuhna marang khalayak umum nanging dienggo kanggo nrima password anyar utawa nrima brita pilihan anyar utawa woro-woro sing liwat email.

en: Enter your @s username.
jv: Leboknā jeneng @s Sampéyan.

en: Enter the password that accompanies your username.
jv: Leboknā tembung sandi sing cocog karo jeneng panganggo.
