Reform (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Label
lv: Etiķete

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi. Visi e-pasti no šīs sistēmas tiks sūtīti uz šo adresi. E-pasta adrese nebūs pieejama publiski un tiks izmantota tikai, ja Jūs vēlēsieties saņemt jaunu paroli vai arī noteiktus jaunumus vai paziņojumus e-pastā.

en: Enter your @s username.
lv: Ievadiet @s lietotājvārdu.

en: Enter the password that accompanies your username.
lv: Ievadiet paroli, kas atbilst lietotājvārdam.
