Reform (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Label
sk: Označenie

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sk: Zadajte platnú e-mailovú adresu. Na túto adresu budú posielané všetky e-maily. E-mailová adresa sa nezverejňuje a použije sa jedine, pokiaľ požiadate o zaslanie zabudnutého hesla alebo o upozorňovanie na novinky.

en: Enter your @s username.
sk: Zadajte svoje používateľské meno @s.

en: Enter the password that accompanies your username.
sk: Zadajte svoje heslo.
