Reform (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Label
sl: Oznaka

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sl: Veljaven e-naslov. Sistem bo vso e-pošto pošiljal na ta naslov. E-naslov ni javno objavljen in bo uporabljen le ob ponastavitvi gesla, e-novicah in obveščanju.

en: Enter your @s username.
sl: Vpišite svoje uporabniško ime za spletno mesto @s.

en: Enter the password that accompanies your username.
sl: Vpišite geslo, ki pripada vašemu uporabniškemu imenu.
