Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Label
be: Подпіс

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
be: Слушная e-mail адрэса. Усе лісты накіроўваемыя сістэмай будуць адпраўляцца на гэтую адрэсу. Дадзеная адрэса не будзе публікавацца і будзе выкарыстоўвацца толькі ў выпадку атрымання новага пароля ці апавяшчэнняў.

en: Enter your @s username.
be: Увядзіце ваша @s імя карыстальніка.

en: Enter the password that accompanies your username.
be: Увядзіце пароль для вашага імені карыстальніка.
