Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Label
ca: Etiqueta

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ca: Una adreça de correu vàlida. Tots els correus provinents del sistema seran enviats aquí. L'adreça no es fa mai pública i només s'utilitzarà en el cas que desitgeu rebre una nova contrasenya o notificacions per correu.

en: Minimum length
ca: Longitud mínima

en: Enter your @s username.
ca: Introduïu el vostre nom d'usuari de @s.

en: Enter the password that accompanies your username.
ca: Introduïu la contrasenya per al vostre nom d'usuari.
