Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Help text
da: Hjælpetekst

en: Label
da: Etiket

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
da: Indtast en gyldig e-mail-adresse. Al e-mail fra sitet sendes til denne adresse. E-mail-adressen offentliggøres ikke og bruges kun, hvis du ønsker at modtage en ny adgangskode eller nyheder og opdateringer via e-mail.

en: Enter your @s username.
da: Indtast dit @s brugernavn.

en: Enter the password that accompanies your username.
da: Indtast adgangskoden der hører til dit brugernavn.
