Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Label
eo: Etikedo.

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
eo: Entajpu validan retpoŝtadreson. Ĉiuj retpoŝtoj de la sistemo sendiĝos al ĉi tiu adreso. La retpoŝtadreso ne publikiĝos kaj estos uzata nur se vi volas  ricevi novan pasvorton aŭ deziras ricevi novaĵojn aŭ anoncojn retpoŝte.

en: Enter your @s username.
eo: Entajpu vian @s uzantnomon.

en: Enter the password that accompanies your username.
eo: Entajpu la pasvorton kiu akompanas vian uzantnomon.
