Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Help text
et: Abitekst

en: Label
et: Nimetus

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
et: Toimiv e-posti aadress. Kõik kasutaja kontoga seotud teated saadetakse sellele aadressile. E-posti ei avalikustata ja kasutatakse ainult salasõna, uudiste või teavituste saatmiseks.

en: Enter your @s username.
et: Sisesta oma @s kasutajanimi.

en: Enter the password that accompanies your username.
et: Sisesta kasutajanimele vastav salasõna.
