Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Label
hr: Oznaka

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hr: Valjana adresa e-pošte. Sve poruke e-pošte koje sustav šalje bit će poslane na ovu adresu. Adresa e-pošte neće biti javno prikazana. Koristiti će se samo ako želite primiti novu lozinku, određene novosti ili obavijesti.

en: Enter your @s username.
hr: Unesite svoje @s korisničko ime.

en: Enter the password that accompanies your username.
hr: Unesite lozinku koja se odnosi na vaše korisničko ime.
