Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hy: Գործող էլ-փոստ հասցե։
    Համակարգից բոլոր նամակները կուղղարկվեն այս հասցեով։ Այս հասցեն չի հրապարակվելու և օգտագործվելու է միայն այն դեպքում եթե դուք կուզենաք ստանալ նոր գաղտնաբառ կամ ստանալ այս կամ այն տեղեկություններ և նորություններ էլ-փոստով։

en: Enter your @s username.
hy: Մուտքագրեք Ձեր @s օգտանունը։

en: Enter the password that accompanies your username.
hy: Մուտքագրեք գաղտնաբառը, որը համապատասխանում է ձեր օգտանվանը։
