Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Help text
ja: ヘルプテキスト

en: Label
ja: ラベル

en: Maximum length
ja: 最大長

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ja: 受信可能な、あなたのメールアドレスを入力してください。 サイトからのすべてのメールは、このアドレス宛に送信されます。 入力されたメールアドレスは非公開にされ、特定のニュースや通知をメールで受け取りたい場合や、管理者からの連絡、あるいはパスワード再発行メールの送信にのみ使用されます。

en: Minimum length
ja: 最小の長さ

en: Enter your @s username.
ja: @sでのユーザー名を入力してください。

en: Enter the password that accompanies your username.
ja: パスワードを入力してください。
