Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Label
km: ស្លាក

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ ។ គ្រប់​អ៊ីមែល​ទាំងអស់​ដែល​បាន​​​​មក​ពី​ប្រព័ន្ធ​ នឹង​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ទៅ​កាន់​អាសយដ្ឋាន​នេះ ។ អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​មិន​បង្ហាញ​​ជា​សាធារណៈ​ទេ ហើយ​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ ប្រសិន​បើ​អ្នក​ចង់​ទទួល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី ឬ​ចង់​ទទួល​ព័ត៌មាន​ជាក់លាក់ ឬ​សេចក្ដី​ជូន​ដំណឹង​ដោយ​អ៊ីមែល​តែប៉ុណ្ណោះ ។

en: Enter your @s username.
km: បញ្ចូលឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​​ @s  របស់​អ្នក ។

en: Enter the password that accompanies your username.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​អម​នឹង​ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​របស់​អ្នក ។
