Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: Label
ku: پێناس

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ku: ئیمێل ئەدرێسێکی درووست. هەموو ئیمێلەکانی سیستەم بۆ ئەم ئەدرێسە ڕەوانە دەکرێن. ئەم ئەدرێسە لە ماڵپەڕدا ئاشکرا ناکرێت و تەنها بەکاردەهێنرێت بۆ وەرگرتنی وشەنهێنی نوێ یانیش هەندێک ئاگاداری کە خۆت داوات کردوون.

en: Enter your @s username.
ku: ناوی تێپەڕبوون @s پڕبکەوە.

en: Enter the password that accompanies your username.
ku: تکایە ئەو وشەنهێنییە پڕبکەوە کە بۆ ناوی تێپەڕبوونەکەت دابین کراوە.
