Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Label
my: အညွန်း

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
my: မှန်ကန်သည့် အီးမေးလ်လိပ်စာ တစ်ခု ဖြစ်ရမည်။ ဤဝက်ဘ်ဆိုက်မှ ပေးပို့သည့် အီးမေးလ်များအားလုံး ထိုလိပ်စာသို့ ရောက်ရှိပါမည်။ သင့်အီးမေးလ်ကို အခြားသူများ မမြင်နိုင်ပါ။ သင့်အနေဖြင့် စကားဝှက်အသစ် တောင်းခြင်း၊ သတင်းစကား အသစ်များနှင့် အခြား သတိပေးချက်များကို ရယူသည့်အခါများတွင်လည်း ဤလိပ်စာကို သုံးပါမည်။

en: Enter your @s username.
my: သင့် @s အမည်ကို ထည့်ပါ

en: Enter the password that accompanies your username.
my: သင့်နှင့်သက်ဆိုင်သည့် စကားဝှက်ကို ထည့်ပါ
