Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
pl: Wprowadź prawidłowy adres e-mail, na który będą przesyłane wszystkie wiadomości e-mail od systemu. Adres nie jest udostępniany publicznie i będzie wykorzystywany jedynie, jeśli będziesz chciał otrzymać nowe hasło lub też informacje o nowościach oraz inne komunikaty.

en: Minimum length
pl: Minimalna długość

en: Enter your @s username.
pl: Nazwa użytkownika witryny @s.

en: Enter the password that accompanies your username.
pl: Hasło powiązane z nazwą użytkownika.
