Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Help text
ro: Text de ajutor

en: Label
ro: Etichetă

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ro: Introduceţi o adresă validă de e-mail. Toate mesajele noastre vor fi trimise la această adresă. Adresa de e-mail nu va fi făcută publică şi va fi folosită numai în cazurile în care doriţi schimbarea parolei sau vă abonaţi voluntar la diverse notificări.

en: Enter your @s username.
ro: Introduceţi numele utilizator @s.

en: Enter the password that accompanies your username.
ro: Introduceţi parola corespunzătoare numelui de utilizator.
