Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Help text
sr: Помоћ

en: Label
sr: Ознака

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Enter your @s username.
sr: Упиши своје @s корисничко име.

en: Enter the password that accompanies your username.
sr: Упиши своју лозинку која је везана за корисничко име.
