Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Help text
uk: Текст довідки

en: Label
uk: Мітка

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
uk: Дійсна адреса електронної пошти. Усі повідомлення з сайту будуть надсилатися на цю адресу. Її не буде оприлюднено та буде використано лише за Вашим бажанням для отримання нового паролю або новин чи сповіщень електронною поштою.

en: Minimum length
uk: Мінімальна довжина

en: Enter your @s username.
uk: Введіть Ваше ім’я користувача на сайті "@s".

en: Enter the password that accompanies your username.
uk: Введіть пароль, що відповідає вашому імені користувача.
