Reform (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Label
cs: Popisek

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
cs: Zadejte platnou e-mailovou adresu. Na tuto adresu budou posílány všechny e-maily. E-mailová adresa se nezveřejňuje a použije se jedině, pokud požádáte o zaslání zapomenutého hesla nebo o upozorňování na novinky.

en: Minimum length
cs: Minimální délka

en: Enter your @s username.
cs: Zadejte své uživatelské jméno pro @s.

en: Enter the password that accompanies your username.
cs: Zadejte své heslo.
