Reform (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Label
fa: برچسب

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
fa: نشانی پست الکترونیکی معتبر. تمام پیام‌های سیستم به این نشانی فرستاده خواهند شد.این نشانی عمونی نخواهد شد و در صورت تمایل شما برای مواردی مانند درخواست گذرواژه جدید یا دریافت اخبار و اطلاعیه‌ها استفاده خواهد شد.

en: Enter your @s username.
fa: نام کاربری @s خود را وارد کنید.

en: Enter the password that accompanies your username.
fa: گذرواژه‌ی مطابق با نام کاربری خود را وارد کنید.
