Reform (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Label
he: תווית

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
he: כתובת דואר אלקטרוני תקפה. כל הדואר האלקטרוני מהמערכת יישלח לכתובת זו. כתובת זו לא תהיה פומבית ותשמש רק לצורך חידוש סיסמה או קבלת הודעות מהאתר.

en: Enter your @s username.
he: נא להזין את @s שם המשתמש שלך.

en: Enter the password that accompanies your username.
he: נא להזין את הסיסמה הנלווית לשם המשתמש שלך.
