Reform (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Label
lt: Etiketė

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: Enter your @s username.
lt: Įveskite registracijos @s vardą

en: Enter the password that accompanies your username.
lt: Įveskite slaptažodį
