Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Help text
no: Hjelpetekst

en: Label
no: Etikett

en: Maximum length
no: Maksimal lengde

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
no: Skriv inn en gyldig e-postadresse. Alle e-poster fra nettstedet sendes til denne adressen. E-postadressen offentliggjøres ikke, og brukes kun hvis du ønsker å motta et nytt passord eller nyheter og oppdateringer via e-post.

en: Enter your @s username.
no: Skriv inn ditt @s-brukernavn.

en: Enter the password that accompanies your username.
no: Skriv inn passordet som hører til brukernavnet.
