Reform (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Help text
oc: Tèxte d'ajuda

en: Label
oc: Etiqueta

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
oc: Una adreça electronica valida. Totes los messatges d'aqueste sistèma seràn mandats a aquesta adreça. Aquesta adreça serà pas renduda publica, e serà pas utilizada que se volètz obténer un senhal novèl o recebre personalament d'unas nòvas o avertiments.

en: Enter your @s username.
oc: Picatz vòstre nom d'utilizaire per @s.

en: Enter the password that accompanies your username.
oc: Picatz lo senhal que correspond a vòstre nom d'utilizaire.
