Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Help text
sv: Hjälptext

en: Label
sv: Etikett

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sv: Ange en korrekt e-postadress. All e-post från det här systemet kommer att skickas till denna adress. E-postadressen kommer inte att visas utan används endast om du behöver ett nytt lösenord via e-post, eller om du vill ha vissa nyheter eller meddelanden via e-post.

en: Minimum length
sv: Kortaste längd

en: Enter your @s username.
sv: Ange ditt användarnamn på @s.

en: Enter the password that accompanies your username.
sv: Ange lösenordet för ditt konto.
