Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
th: อีเมลที่ใช้งานจริง ระบบจะส่งข้อมูลที่จำเป็นไปยังอีเมลนี้ เช่น ส่งรหัสผ่าน โดยระบบจะไม่เปิดเผยที่อยู่อีเมลต่อบุคคลภายนอก

en: Enter your @s username.
th: กรุณาใส่ชื่อผู้ใช้

en: Enter the password that accompanies your username.
th: กรุณาใส่รหัสผ่าน
