Reform (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Help text
tr: Yardım metni

en: Label
tr: Etiket

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
tr: Geçerli bir e-posta adresi. Sistemden gelen tüm e-postalar bu adrese gönderilecektir. E-posta adresi açıklanmayacaktır ve sadece yeni parola istediğinizde veya belli haberleri veya uyarıları e-postayla almak istediğinizde kullanılacaktır.

en: Enter your @s username.
tr: @s kullanıcı adınızı giriniz.

en: Enter the password that accompanies your username.
tr: Kullanıcı adınızla eşleşen parolanızı giriniz.
