Reftagger (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: New window
el: Νέο παράθυρο

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Color
el: Χρώμα

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου
