Reftagger (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Font
lt: Šriftas

en: Heading
lt: Antraštė

en: New window
lt: Naujas langas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
