Reftagger (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Heading
ca: Capçalera

en: New window
ca: Nova finestra

en: Background color
ca: Color de fons

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Rounded corners
ca: Cantonades arrodonits

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc
