Reftagger (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Font
hu: Betűtípus

en: Heading
hu: Főcím

en: New window
hu: Új ablakban

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Color
hu: Szín

en: Font size
hu: Betűméret

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Rounded corners
hu: Lekerekített sarkok

en: Light
hu: Világos

en: Exclusions
hu: Kizárások

en: Dark
hu: Sötét
