Reftagger (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Body
id: Isi

en: Font
id: fonta

en: Heading
id: Judul

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Color
id: Warna

en: Font size
id: Ukuran Font

en: Link color
id: Warna tautan
