Reftagger (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Heading
fa: عنوان

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Color
fa: رنگ

en: Link color
fa: رنگ واصلی

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
