Reftagger (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Body
sk: Text

en: Font
sk: Písmo

en: Heading
sk: Nadpis

en: New window
sk: Nové okno

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Color
sk: Farba

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Link color
sk: Farba odkazu
