regbar (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: GD library
hu: GD kiterjesztés

en: %p is not writeable by the webserver.
hu: %p nem írható a webkiszolgáló számára.

en: An unknown error occured.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
hu: %p nem könyvtár vagy nem olvasható a webkiszolgáló számára.

en: arial.ttf file missing
hu: az arial.ttf fáj hiányzik
