regbar (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: GD library
lt: GD biblioteka

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
lt: Nežinomas failo tipas(%path) stat: %stat

en: %p is not writeable by the webserver.
lt: %p neįrašoma serverio.

en: An unknown error occured.
lt: Nežinoma klaida.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
lt: Nežinoma klaida bandant patikrinti ar %p katalogas įrašomas..

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
lt: %p ne katalogas arba ne skaitomas web serverio.
