regbar (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: GD library
sk: GD knižnica

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
sk: Neznámy typ súboru(%path) stav: %stat

en: %p is not writeable by the webserver.
sk: Webserver nemá práva na zápis pre %p.

en: An unknown error occured.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba pri kontrole či je %p adresár a či je zapisovateľný.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
sk: %p nie je adresár, alebo webserver ho nemôže čítať.
