regbar (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Background color
uk: Колір тла

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: GD library
uk: Бібліотека GD

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
uk: Невідомий тип файлу (%path) статус: %stat

en: %p is not writeable by the webserver.
uk: Вебсервер не має прав для запису в %p.

en: An unknown error occured.
uk: Виникла невідома помилка.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
uk: При перевірці чи є %p каталогом, і чи можливий туди запис виникла невідома помилка.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
uk: %p не є каталогом або недоступний для читання вебсервером.

en: arial.ttf file missing
uk: файл arial.ttf відсутній

en: Arial Font file
uk: Файл шрифта Arial
