regbar (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Background color
vi: Màu nền

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Miscellaneous
vi: Linh tinh

en: GD library
vi: Thư viện GD

en: %p is not writeable by the webserver.
vi: %p không thể ghi bởi máy chủ web.

en: An unknown error occured.
vi: Xảy ra lỗi không rõ.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
vi: Lỗi không rõ xảy ra khi thử xác nhận %p là một thư mục và có thể ghi.
