regbar (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Background color
he: צבע רקע

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Miscellaneous
he: שונות

en: GD library
he: ספרית GD

en: %p is not writeable by the webserver.
he: שרת האתר שלך לא יכול לכתוב על %p.

en: An unknown error occured.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת בעת נסיון לוודא כי %p הינה ספרייה וכי ניתן לכתוב בה.
