regbar (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: GD library
pl: Biblioteka GD

en: %p is not writeable by the webserver.
pl: %p nie ma praw do zapisu przez serwer internetowy.

en: An unknown error occured.
pl: Wystąpił nieznany błąd.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
pl: Wystąpił nieznany błąd w trakcie próby weryfikacji, czy %p jest katalogiem i ma prawa zapisu.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
pl: %p nie jest katalogiem lub brak mu praw do odczytu przez serwer internetowy.
