regbar (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: GD library
sv: GD-biblioteket

en: %p is not writeable by the webserver.
sv: %p är inte skrivbar för webbservern.

en: An unknown error occured.
sv: Ett okänt fel uppstod.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
sv: Ett okänt fel uppstod vid försöket att verifiera om  %p är en katalog och skrivbar.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
sv: %p är ingen katalog eller är inte läsbar för webbservern.
