regbar (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: GD library
da: GD-bibliotek

en: %p is not writeable by the webserver.
da: webserveren kan ikke skrive til %p.

en: An unknown error occured.
da: Der opstod en ukendt fejl.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
da: Der opstod en ukendt fejl i forsøget på at kontrollere om %p er en mappe der kan skrives til.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
da: %p er ikke en mappe eller kan ikke læses af webserveren.
