Registration codes (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (39 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Group ID
bo: ཚོ་ཚོགས་ ID

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Term ID
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Delete rule
bo: སྒྲིག་ལམ་དོར་བ།

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Edit rule
bo: སྒྲིག་ལམ་བཟོ་བཅོས།

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་སྤྱི་མིང་ནས་སྦྲེལ་གནས་ཞིག་དང་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་ཡོངས་མངོན་པ།

en: Link this field to its term page
bo: གནས་ཁོངས་འདི་དང་འདིའི་ཐ་སྙད་དྲ་ངོས་སྦྲེལ་བ
