Registration codes (7.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Subject
ht: Sijè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: active
ht: aktive
