Registration codes (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Remove
jv: Buwang

en: Enabled
jv: Urip

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: File
jv: Berkas

en: Tag
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: Active
jv: Aktif

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Term ID
jv: ID tetembungan

en: Code
jv: Kode

en: Role
jv: Parāgā

en: Code length
jv: Dawane kode

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.
