Registration codes (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: Active
kk: Белсенді

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: active
kk: белсенді

en: Code
kk: Коды

en: Delete rule
kk: Заңды жою

en: Edit rule
kk: Занды өндеу

en: Registration
kk: Тіркелу
