Registration codes (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: File
mn: Файл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: Code
mn: Код
